Блог клініки косметології та дерматології Skin Lounge 
Карбоксітерапія — це процедура насичення шкіри вуглекислим газом (СО2), яка дає поштовх організму: в зоні введення газу розширюються дрібні судини, поліпшується мікроциркуляція крові, активізується вироблення власного колагену, розщеплюються жири. Хоча вуглекислий газ виводиться із зони впливу вже через кілька хвилин, активне оновлення клітин триває до 10-15 днів.

 
Вихідні – найкращий час, щоб приділити його догляду за шкірою.
Навіть у відпустці, в поїздці або в дорозі: гуаша — найбільш портативний і прикладний з усіх відомих світу б'юті-гаджетів.

Гуаша — не тільки сам масажер, а й назва старовинної масажної техніки. 

Чим хороший масаж гуаша:
  • він усуває ранкову набряклість; 
  • допомагає підсилити кровообіг і лімфотік, а отже й підсилити обмін речовин у клітинах шкіри та поліпшити колір обличчя не тільки завдяки механічному впливові, а й унаслідок активації метаболізму
  • гуаша знімає напругу, тонізує шкіру, допомагає поліпшити контури обличчя: чіткіше промалювати вилиці, прибрати подвійне підборіддя, а також окреслити овал.
Масаж гуаша роблять і для обличчя, і для тіла. Нерідко після нього залишаються сліди як подряпини: це підшкірні травми судин. Довіряти такий масаж краще фахівцеві: самостійно важко розрахувати силу натиснення й можна нашкодити собі. 

Масаж гуаша має протипоказання — розацеа, купероз, герпес у стадії загострення, акне й цяткові висипи. 
Не можна робити його й у разі ГРВІ.
 
КОНТАКТИ

м. Тернопіль,
​​​​​​​бульвар Тараса Шевченка, 31б
+38 050 377 1311

+38 096 564 5787

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ - 9:00-20:00
СБ - 10:00-18:00
НД - ЗАЧИНЕНО
Корзина